Kawalerka w Krakowie – jakie ma zalety i czym kierować się przy zakupie?

Kawalerki należą do najbardziej poszukiwanych mieszkań na rynku deweloperskim w Polsce. W Krakowie cieszą się ogromną popularnością – zarówno wśród osób, które zaspokoić swoje potrzeby mieszkaniowe, jak i tych planujących czerpać zyski z najmu.

Kawalerka w Krakowie – dla kogo?

Nowa kawalerka w Krakowie doskonale sprawdza się w roli mieszkania inwestycyjnego – czyli przeznaczonego na wynajem. Popyt na takie właśnie mieszkania wśród najemców jest ogromny. Oprócz tego kawalerka to świetny wybór na pierwsze mieszkanie – jest to rozwiązanie, na które decydują się nie tylko osoby żyjące w pojedynkę, ale także i pary. Nieruchomości to znakomita lokata kapitału – zwłaszcza w takich miastach, jak Kraków. Pomimo że mieszkania w stolicy Małopolski są jednymi z najdroższych w Polsce, o wiele więcej osób może pozwolić sobie na zakup tego typu mieszkania, niż ma to miejsce w przypadku lokali o większym metrażu.

Kawalerka w Krakowie – dlaczego warto ją kupić?

W opinii klientów firmy deweloperskiej Ekopark nowa kawalerka w Krakowie to strzał w dziesiątkę z wielu powodów. Dzięki takiemu nabytkowi można zabezpieczyć swoją finansową przyszłość – mieszkanie można bowiem sprzedać lub wynająć. Przeprowadzenie nawet generalnego remontu w takim mieszkaniu zajmuje mniej czasu, aniżeli w nieruchomościach o większym metrażu.

Kawalerka w Krakowie – gdzie kupić?

W Krakowie jest sporo atrakcyjnych lokalizacji, gdzie można kupić nowe mieszkania. Podgórze Duchackie, Bieżanów, Grzegórzki czy Ruczaj to obszary bardzo modne obecnie w Krakowie. Firmy deweloperskie realizują tutaj sporo inwestycji z zakresu budownictwa mieszkaniowego – kawalerki wyprzedają się na pniu.

Kawalerka w Krakowie – jak kupić?

Chcąc kupić kawalerkę w Krakowie, warto sprawdzić propozycje co najmniej kilku deweloperów pod kątem cen oraz zawartości. Bezwzględnie trzeba nawiązać współpracę z doświadczoną i godną zaufania firmą cieszącą się ugruntowaną pozycją na rynku. Konieczne jest też określenie własnych oczekiwań względem mieszkania i zaplanowanie budżetu.